Jeseniova 81, 130 00 Praha 3, tel.: 608 822 967, info@truhlarstvifojt.cz

Úvod

 

Renovace

Postele

Zakázkový nábytek

Vestavěné skříně

Interiéry

Kuchyně

Ložnice

Dětské pokoje

Obývací pokoje

Dveře

Okna a portály

Schodiště

 

Fotogalerie

Kontakt

Vestavěné skříně

 

  Stále větší modernizace bytů a jiných prostorů Vás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především Vám "na míru šitý" způsob využití prostoru. Vestavná skříň je ideálním místem, kam uložit nejrůznější věci nebo všechno oblečení. Šatníkové skříně a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní.

Každá pracovna nebo knihovna potřebuje místo na ukládání velkého množství věcí. Proto jsme nezapomněli na vaše knihy, CD, sklo, dokumenty, sběratelské objekty, … Všechno má své místo na viditelném, před prachem chráněném a bezpečném místě ve vitríně nebo knihovně. Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí. Problémem nejsou ani „mrtvá místa“ – kouty a výklenky. Vaše vestavěná skříň nemusí vyjít pouze z nutnosti získat úložný prostor, může se stát také samostatnou, osobitou a harmonickou součástí Vašeho bytu nebo kanceláře.

Materiál:

  • masiv (charakteristický přírodní materiál) – v dřevinách buk, dub, smrk, borovice, třešeň, jasan, javor, lípa, olše, ořech, ... i cizokrajné (exotické);

  • lamino – s výběrem z více než 50ti odstínů;

  • dýha (velkoplošný materiál s nalisovanou přírodní dýhou) – 30 druhů dřevin;

  • zrcadla nebo jiné výplně dle přání zákazníka.

 

 

 
     
 

Jeseniova 81, 130 00 Praha 3, tel.: 608 822 967, e-mail: info@truhlarstvifojt.cz